كد هاي وبلاگ و سایت

جاوا اسکریپت

کد لینک (پیوند) از هر طریق

كد لینک متنی:

Link Address: آدرس صفحه يا سايت يا وبلاگي كه مي خواهيد بازديد كننده با كليك برروي عبارت مورد نظر به آنجا منتقل شوند را وارد كنيد.

Link Name: همان عبارتي كه مي خواهيد بازديد كنندگان با كليك برروي آن به صفحه مورد نظر منتقل شوند.

کد لینک عکسی:

در اين كد عكس مورد نظر شما نمايش داده مي شود كه بازديد كننده ي سايت يا وبلاگ شما با كليك برروي آن وارد صفحه يا سايتي كه شما مي خواهيد مي شود. در اين كد شما مي بايد عكس خود را در اينترنت آپلود كنيد تا در دسترس همگان قرار گيرد. سپس آدرس عكس آپلود شده را در كد بالا به جاي "آدرس عكس" قرار دهيد. در صورتي كه نحوه ي آپلود كردن عكس را نميدانيد به پايين اين مطلب برويد. به طور كامل با توضيحات دقيق شرح داده شده است. همچنين به جاي آدرس لينك آدرس سايت، وبلاگ و يا صفحه اي را كه مي خواهيد بازديد كننده با كليك برروي عكس مورد نظر شما، وارد آن شود را تايپ كنيد.

 

 

نحوه ي آپلود كردن عكس

بعضي ها چنين اشتباهي مي كنند: عكسي را در كامپيوتر خود دارند. آدرس آن عكس را از كامپيوتر خود كپي كرده و در اختيار ديگران مي گذارند. در اين صورت فقط خودشان مي توانند عكس را ببينند. توجه كنيد در اين حالت نمي توانيد عكس را در اختيار ديگران بگذاريد و بايد آن را آپلود كنيد. براي بارگذاري عكس به سايت www.tinypic.com  رفته و عكس خود را در آنجا آپلود كنيد. سپس صفحه اي مانند زير را مشاهده مي كنيد:

همانطور كه در تصوير بالا مشخص شده آدرس عكس را كپي كنيد و آن را به جاي "آدرس عكس" در متن كد قرار دهيد.

سايت هاي ديگري براي آپلود نيز وجود دارند كه ما به معرفي دو تا از معروف ترين آنها كه به زبان فارسي هم هستند مي پردازيم:

www.4share.ir و www.persiangig.com

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:0  توسط محمد هادی معصومی  |