كد هاي وبلاگ و سایت

جاوا اسکریپت

 پرشین گیگ:

اين فضاي رايگان "پرشين گيگ" نام دارد.

حال به معرفي كامل تر اين سرويس مي پردازيم:

سرویس فضای وب رایگان پرشین گیگ به کاربران خود فضای وب اختصاص می دهد. این فضا می تواند برای ساختن وب سایت شخصی، مخزنی برای اطلاعات و یا فضای پشتیبان وب مورد استفاده قرار گیرد. سرویس فضای وب پرشین گیگ رایگان است و رایگان خواهد ماند. اگر چه سرویس رایگان پرشین گیگ در اختیار تمامی کاربران خواهد بود، اما سرویس رایگان به معنی سرویس نامحدود نمی باشد. محدودیت در تعداد اکانت های قابل ایجاد توسط کاربران (فقط یک اکانت)، حدود دسترسی و میزان استفاده از فضای وب و پهنای باند مورد استفاده کاربران از جمله محدودیت هایی هستند که پرشین گیگ به منظور حفظ کیفیت و تعادل سرویس اعمال می کند.

ورود به سایت پرشین گیگ

  

جاست پرشین چیست ؟
این سایت یک سایت خدماتی بوده و هدف آن ارائه خدمات به کاربران اینترنتی می باشد . بیشتر خدمات این سایت مخصوص وبمسترها می باشد . برخی از سرویس هایی که در این سایت ارائه می شوند برای اولین بار در ایران بوده ، مانند : سرویس مدیریت لینک باکس ، سیستم عضویت در وبلاگ ، سیستم جعبه پیام و سیستم مدیریت عکس تصادفی . شما هم می توانید در کمترین زمان کوتاه در سایت ثبت نام کرده و از خدمات آن برای هرچه بهتر شدن و پیشرفته شدن وبلاگتان استفاده کنید .

امكانات و برخي ابزار جاست پرشين:

ورود به سایت جاست پرشین

 

اوکسین ادز کسب در آمد واقعی از اینترنت:

اوکسین ادز سایتی که شما می توانید از آن در آمد نسبتاْ کمی در بیاورید البته بسیار خوب می باشد و شما می توانید در این سایت عضو شوید. من فکر می کردم افرادی سود جو هستند که از این در آمد ها استفاده می کنند اما ااصلاْ ینطور نیست و آنها دارند از سایت خود در آمد کمی به دست می آورند و آن پول هم فکر نمی کنم از پنجاه هزار تومان بیشتر شود. (بالاترین و پر بازدید ترین سایت ها!)

پس آنها افرادی سود جو نیستند پس شما هم از امکانات این سایت و هم ابزار های وب مستمری استفاده کنید. عضویت در آن رایگان است و شما می توانید در آنها در خواست پرسانت کنید. برای قرار دادن این کد های در بلاگفا نیز نرم افزاری درست کردند که می تواند این کد های راه به طور دیگری کند و شما نگران نشوید!

لینک این سایت در سایت دیگر ما

 

پارس تولز مرجع ابزار های وب مستر های ایران:

پارس تولز یکی از سایت های کمکی بسیار برزگ و خوب می باشد که از آن امکانات زیادی می توان گرفت. امکانات آن به شرح زیر می باشد:

                                                                              

برای ورود به سایت پارس تولز اینجا کلیک کنید.